7 بند

گروه موسیقی سِوِن (یا 7) از سال ۱۳۷۶ فعالیت حرفه‌ای خود را در حوزه موسیقی پاپ آغاز کرد. این گروه به سرپرستی آرش قنادی (زاده ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ در تهران) ساز تخصصی او کیبورد و آکاردئون است. اعضای دیگر، برادر کوچکتر او، امیر قنادی (زاده ۷ اردیبهشت ۱۳۶۲ در کرج) گیتاریست گروه و کیارش پوزشی (زاده ۹ بهمن ۱۳۵۶ در بندرعباس) نوازنده پیانو و کیبورد است. به‌طور عمده امیر قنادی آهنگساز اصلی گروه است و کار تنظیم آهنگ‌ها بر عهده آرش قنادی و کیارش پوزشی است. علاوه بر ترانه‌سرایی برای کارهای خود و نیز دیگران، آهنگسازی و تنظیم نیز برای دیگر خوانندگان انجام می‌دهند.

گروه سون تا امروز سه آلبوم منتشر شده با نام‌های “با تو میمونم”، “دوستت دارم” و “دنیای بعد از تو” و تعدادی تک آهنگ را در کارنامه کاری خود دارند.

اعضای این گروه در سریال زمانه بازی کردند و آهنگ‌های آن‌ها در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت که معروف‌ترین آن قطعه “زمانه” با ترانه‌سرایی مرحوم افشین یداللهی بوده است. همچنین ساخت موزیک ویدئوی فیلم سینمایی “گربه سیاه” به کارگردانی کریم امینی و تهیه‌کنندگی بهرام داران نیز بر عهده سون بوده است که این فیلم در سال ۹۹ اکران خواهد شد.

سون‌بند در برنامه‌های تلوزیونی همچون رادیو هفت، امروزی‌ها، بهار نارنج (ویژه برنامه تحویل سال ۹۷) و دورهمی مهمان بودند و به اجرای موسیقی پرداختند.

آهنگ ها